Kaza, sabah saatlerinde, Osmaniye Mahallesi Şebboy Caddesi üzerinde meydana geldi. Hatice S. (37) idaresindeki 16 JKC 12 plakalı araba, pusetteki 1 yaşındaki kızı Avzem K. ile yolun karşısına geçmek isteyen Gülbahar K.’ya (22) çarptı. Çarpmanın tesiriyle anne ve pusetteki bebek yola savruldu. Kazada bebeğiyle birlikte hafif yaralanan anne gözyaşlarına boğuldu.
Anne ve kızı, ambulansla İnegöl Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Tedavi altına alınan yaralıların sıhhat durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Polis, kaza ile ilgili soruşturma başlattı.
Milliyet