TÜYAP ve Oyuncakçılar Derneği’nin (OYDER) işbirliğiyle düzenlenecek fuarda, akıllı B2B eşleştirme sistemi sayesinde katılan üreticiler tüm dünyadan alıcılarla anında buluşacak. Böylelikle iş insanları seyahat pürüzlerine takılmadan ticaretlerini yıl uzunluğunu sürdürebilecek. Bu yıl birinci kere ‘uluslararası’ unvanına kavuşan ve KOSGEB tarafından desteklenen 3. Memleketler arası İstanbul Oyuncak Fuarı, yurtiçi ve yurtdışı oyuncak perakende ve toptancılarından kırtasiye perakende ve toptancılarına, bebek eserleri ve çocuk dokumacılık mağazalarından eğitim kurumlarına bölümün tüm paydaşlarını buluşturacak. 7 ülkeden 89 firma ve firma temsilciliği ile 150 markanın iştiraki mutlaklaşan fuara, 3 binin üzerinde ziyaretçi online kayıt yaptırdı.
Milliyet